Kada vidimo simbole djetelina i motive zelenih boja, većinu nas će to vjerojatno asocirati na vrlo popularan Dan svetog Patrika iako to nije svetkovina koja se tradicionalno slavi u našem kraju. Pa od koga možemo najviše naučiti o tom danu? Od učenika i nastavnika iz Irske! Iz tog razloga su naši učenici 1. MT razreda imali malo drugačiju nastavu pod vodstvom nastavnice engleskog jezika Barbare Hanjilec. Nastava je održana u sklopu eTwinning projekta Sky(pe) is the limit. O sv. Patriku pričali su im njihovi vršnjaci iz St. Colmans College-a iz Irske. Nakon toga je održana zajednička rasprava u kojoj su nam se pridružili i kolege iz Turske (Tavşanlı).

Iznimno smo ponosni i sretni zbog hvalevrijednih suradnji naših učenika i nastavnika s drugim kolegama diljem svijeta i veselimo se budućim aktivnostima u slupu eTwinning projekata!

 

Prethodni članakIz pera pedagoginja: Mentalno zdravlje mladih
Sljedeći članakIzvrstan uspjeh naših učenika

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.