Emisija Sve je lako kad si mlad – Glas Šudigovaca na Radio Stubici i ove godine ide dalje! Tema prve emisije u ovoj nastavnoj godini je projekt Festivalski štrukelj koji je bio prezentiran na Tjednu kajkavske kulture u Krapini, suradnja sa Srednjom školom Pregrada te ostali projekti i aktualnosti u našoj Školi.

 

Emisija je bila emitirana 28. listopada 2021. na frekvencijama 95,6 i 106,9 Mhz. Pripremili su ju učenici 3.MT razreda pod mentorstvom nastavnice Monike Šoštarić, a u ovom broju su snimali intervjue s ravnateljicom naše Škole Božicom Šarić, knjižničarkom i profesoricom Valetinom Petric Klaužer i učenicom naše Škole, Magdalenom Škreblin.

 

Ako ste propustili emisiju, možete ju poslušati u nastavku!

 

Prethodni članakŠUDIGO obilježio Dan kruha
Sljedeći članakKako se ponašamo prema okolišu i objektima koji nas okružuju?

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.