Likovni radovi naših učenika odlaze na 22. Bienalne međunarodne izložbe dječjeg likovnog stvaralaštva Kanagawa u Japan. Na natječaj koji organizira Hrvatski školski muzej pristiglo je 1750 radova iz cijele Hrvatske, a stručno povjerenstvo izabralo je 172 rada koja šalje na veliko finale 22. Bienalne međunarodne izložbe dječjeg likovnog stvaralaštva Kanagawa u Japan. Ponosni smo što je među njima 6 radova učenica naše škole sektora likovne umjetnosti i dizajna. Radove su izradile Gita Vlahek (mentorica Mirjana Drempetić Hanžić), Ružica Suhić (mentorica Anuška Alfirević), Helena Kralj, Sara Aldea Kožul, Dora Jurman i Jana Kapusta (mentorica Carmen Bačura Potočić), a mi želimo puno uspjeha na međunarodnom žiriranju.

Prethodni članakERASMUS+ projekt: Deskcape from catastrophe: creation of Digital Escape Rooms on sustainabilit
Sljedeći članakObilježili smo Dan škole!

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.