Naši učenici su i ovog mjeseca popratili aktualnosti i događanja u školi, brojne projekte koji se provode i suradnje koje se ostvaruju. Također, u emisiji informiraju slušatelje o proteklim natjecanjima i smotrama na kojima naši učenici ostvaruju uvijek dobre rezultate.

Teme su bile brojne: eTwinning, Smotra hrvatskog školskog filma, suradnja ŠUDIGA i Optane22, a u ovom broju smo imali i dosta gostiju: nastavnice engleskog jezika Barbara Hanjilec i Dea Kovačević, nastavnica etike Sanja Zagorec, nastavnik strukovnih predmeta Nikola Sinković i učenik Leonardo Vulić iz 3.MT razreda.

Emisija je bila emitirana 2. prosinca od 18,15 do 18,45 sati na frekvencijama Radio Stubice (95,6 i 106,9 Mhz), a ako ste ju propustili, možete ju poslušati u nastavku.

Prethodni članakObilježili smo Dan škole!
Sljedeći članakMoj djed u Vukovaru

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.