Piše: Marina Buhin

Bilo nam je zadovoljstvo „probiti led“ te biti prva srednja škola koja je u sklopu terenske nastave posjetila Poduzetnički centar Krapinsko-zagorske županije. Bila je ovo i našem 4. razredu medijskih tehničara prva terenska nastava nakon dužeg vremena, pa nas ni hodanje po kiši od željezničke stanice do samog Centra, nije moglo omesti.

Voditeljica projekta, Romana Kerep, vodila je naše učenike kroz Centar, objašnjavajući im koja je funkcija i uloga Centra, a zatim su mogli čuti poduzetničke priče te pogledati prostore u kojima poduzetnici obavljaju svoje djelatnosti. Također, pogledali smo kakvu zanimljivu nastavu pohađaju učenici Srednje škole Krapina, koji unutar Centra imaju svoj „pogon“ za rad.

Stekli smo lijepo iskustvo i kući ponijeli inspirativne priče, koje će zasigurno nekome od naših učenika utabati put u tržište rada. Terenska nastava se provodila u sklopu premeta Medijski projekti, koje predaje profesorica Marina Buhin.

Prethodni članakKako se ponašamo prema okolišu i objektima koji nas okružuju?
Sljedeći članakNaši učenici ponovno iznimno uspješni u znanju engleskog jezika

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.