Piše: Dea Kovačević

U petak 26.11.2021. godine, učenici prvog, drugog, trećeg i četvrtog razreda pod mentorstvom prof. Barbare Hanjilec i prof. Dee Kovačević sudjelovali su na međunarodnom online natjecanju Best in English.

Na ovom međunarodnom natjecanju sudjeluju najbolji učenici škola u Europi, Aziji i Africi. U našoj školi izvrsnih “Engleza” koji su pristupili natjecanju bilo je čak 47! Učenici su ostvarili izvrsne rezultate, a na razini škole prvo mjesto dijele Lea Novak i Magda Blažun učenice 1.d razreda, drugo mjesto osvojila je Freja Kunstelj, 3.d, treće mjesto Nina Čukman, 4.gtp, četvrto mjesto Paolo Radović, 2.wd, a peto mjesto Antonio Dominkuš, 4.mt i Tea Suntešić, 3.wd.

Službene rezultate organizatora još čekamo, no i bez njih izrazito smo ponosni na naše učenike, prije svega na njihov interes za sve aktivnosti u sklopu engleskog jezika pa tako i ovo natjecanje, kao i na izvrsne rezultate koje su ostvarili!

Prethodni članakŠUDIGO u Poduzetničkom centru KZŽ
Sljedeći članakObilježili smo Dan škole!

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.