Naši učenici su i u mjesecu studenom bili vrijedni te su pripremili nove priloge za emisiju Sve je lako kad si mlad koja se emitira svakog zadnjeg četvrtka na Radiju Stubica. U ovom slavljeničkom ozračju, povodom 60. obljetnice ŠUDIGO-a, pripremili su brojne priloge i intervjue snimljene u našem novom školskom radijskom studiju. Minute radijskog etera posvetili su tako našem višestruko nagrađivanom listu Tabula nova pa su ugostiti nastavnike Marinu Buhin i Nikolu Sinkovića zaslužne za višegodišnje uspjehe tiskanog izdanja na državnom LiDraNu. Uz njih, gošće su učenice 3. MT razreda – urednice tiskanog izdanja Ema Mihaliček i Ana Miklaužić. Naša škola je poznata i po brojnim drugim projektima i uspjesima, a jedan od njih je svakako eTwinning projekt, kojeg uspješno vodi i koordinira nastavnica engleskog jezika Barbara Hanjilec s kojom smo popričali upravo o tome.

Prethodni članakRadionica o brizi prema osjetljivim skupinama društva
Sljedeći članakDan škole obilježen u virtualnom obliku
Redakcija digitalnog školskog lista "Tabula nova"

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.