U okviru kampanje I ja želim čitati, u koju se aktivno uključila i naša škola, učenici 2.wd razreda sudjelovali su 12. listopada 2017. na zanimljivoj radionici u školskoj knjižnici. Kako bi se upoznali s teškoćama koje nosi disleksija – čitanje i pisanje s greškama, ispuštanje, dodavanje ili zamjena glasova/slova i slogova pa i cijelih riječi – pojedinačno su rješavali pripremljene zadatke. Ovom radionicom, kao i nizom prethodno održanih aktivnosti naša škola nastojala je senzibilizirati učenike i nastavnike za problematiku osoba s čitanja i disleksijom.

I ja želim čitati – radionica / Google Photos
Prethodni članakOdržana druga edukacija o menadžmentu volontera
Sljedeći članakTeaching Art (Primary and Secondary)
Redakcija digitalnog školskog lista "Tabula nova"

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.