Bliži nam se kraj mjeseca i s veseljem nastavljamo dalje našu suradnju sa Radio Stubicom. Dana 24. studenog 2022., emitirana je naša radio emisija Glas Šudigovaca na Radio Stubici u kojoj su sudjelovali učenici 3.MT razreda na izbornom predmetu Uvod u audio produkciju: Laura, Ana, Lorena, Rea, Antonija, Marta, Marko, Vito, Duje, Julijan, Roko i Erik te učenici izvannastavne aktivnosti Školski radio.

U našoj novoj emisiji možete čuti što se novoga događa u našoj školi od ravnateljice Božice Šarić i saznati više o Erasmus+ projektu od nastavnice engleskog jezika Barbare Hanjilec i učenice 3.MT razreda, Ane Grah.

Ako ste propustili emisiju, možete ju poslušati u nastavku!

Prethodni članakObilježili smo Dan škole!
Sljedeći članakKreativni proizvodi naše školske zadruge

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.