Tijekom ovog tjedna, naša škola sudjelovala je u natjecanju GlagoMatika. Radi se o online matematičkom natjecanju gdje su zadaci zapisani glagoljskim brojevima. Sastoji se od 9 razina, a boduje se brzina i točnost. Debitiralo je čak 11 naših učenica i učenika: Matija Kovačević, Antonija Palatinuš, Leona Pavetić, Matija Ptujec, Anja Stručić i Ana Šimunić iz 3.WD razreda pod mentorstvom nastavnice Anite Bingule, zatim Leon Horvat i Filip Pavić iz 4.GT razreda i Elijah Vendler iz 3. GT razreda pod mentorstvom nastavnice Andree Barčan. Nadalje, sudjelovala je i Magdalena Škreblin iz 4.D razreda pod mentorstvom nastavnice Ivane Kotarski i Ema Tomić iz 1.MT razreda pod mentorstvom nastavnice Antonije Čeko.

Natjecanje je prošlo u dinamičnom i vedrom tonu, a možemo biti i više nego zadovoljni rezultatima. Učenica Antonija Palatinuš je u kategoriji srednjih škola zauzela prvo mjesto, dok su se u prvih 10 plasirali još i Leona Pavetić, Leon Horvat i Magdalena Škreblin. Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama te nestrpljivo čekamo iduće natjecanje u veljači!

Prethodni članakZagorski modni vremeplov – 30 godina Tekstilne škole Zabok
Sljedeći članakGlas Šudigovaca, listopad 2022.

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.