Učenici 3.MT razreda, povratkom u školske klupe nakon zimskih praznika prionuli su snimanju emisije Glas Šudigovaca na Radio Stubici. U njoj smo popratili 3. Milenijsko natjecanje na kojem su sudjelovali učenici naše Škole te smo ugostili našu nastavnicu dr.art. Mirjanu Drempetić Hanžić i učenike Magdalenu Škreblin i Frana Kormana.

Također, u emisiji smo pričali i o našem ponosu- monografiji Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok – Šezdesetici. Gošća nam je bila urednica monografije Valentina Petric Klaužer. Emisija je emitirana 27. siječnja 2022. godine na frekvencijama Radio Stubice (95,6 i 106,9), a ako ste propustili emisiju, možete ju ovdje poslušati.

 

 

Prethodni članakTomislav Goluban u našoj školi
Sljedeći članakNajbolji u Krapinsko-zagorskoj županiji!

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.