Danas (24. veljače) obilježava se Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja, međunarodno poznat kao Pink Shirt Day. Nasilje je nažalost postalo svakodnevna pojava. Ono što je zabrinjavajuće u posljednje vrijeme, pogotovo u doba pandemije, često se seli i na online platforme. Dan ružičastih majica u našoj školi obilježen je različitim aktivnostima učenika i nastavnika. Proveli smo radionicu, pogledali video, sašili simbolične tekstilne bedževe, odigrali kviz i na info štandu pogledali letke i promotivne materijale. Sve te aktivnosti odvijale su se prema godišnjem kurikulumu i u sklopu projekta #alarmirajse u kojem je naša škola partner, a nositelj Mreža udruga Zagor.

Prethodni članakUspješna suradnja s lokalnim gospodarstvenicima
Sljedeći članakIvan Habazin sudjelovao na natjecanju iz solfeggia u Zadru
Glavni urednik digitalnog izdanja školskog lista "Tabula nova" (šk. god. 2020./2021.)

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.