Pažnja, pažnja, nastavlja se suradnja naše škole i Radija Stubica! Učenici 3. i 4. MT bit će dio emisije Sve je lako kad si mlad – Glas šudigovaca svakog zadnjeg četvrtka u mjesecu s početkom u 16.15. U prvoj novosezonskoj emisiji Ana Miklaužić, Antonio Dominkuš i snimatelj Mihael Broz ugostili su ravnateljicu naše škole Božicu Šarić s kojom su porazgovarali o aktualnostima u novoj školskoj godini. Učenik naše škole Roberto Tkalec ima novu pjesmu, a u emisiji saznajte sve o njoj. Također, otkrivamo i tko je najprofesor naše škole, a donosimo i zanimljivu anketu učenika. Budite s nama na frekvencijama 95,6 i 106,9 MHz ili nas pratite u našoj Medijateci. Emisiju je pripremila radijska skupina pod mentorstvom nastavnice Monike Šoštarić.

Prethodni članakVirtualna izložba: Erasmus+ projekti u ŠUDIGO-u
Sljedeći članakLiterarni ogledi: Nikad ne odustaj
Redakcija digitalnog školskog lista "Tabula nova"

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.