Naši školski radijaši ovaj su mjesec – u prvoj proljetnoj epizodi radijske emisije Glas šudigovaca – odlučili otkriti sve detalje o izložbi LET u likovnom stvaralaštvu djece i mladih, upriličenoj uz ovogodišnju Noć muzeja. Također, naša Škola ima novo ruho, a započele su i planske aktivnosti vezane uz upise u prve razred srednje škole. O navedenom, Bojan Štefanović iz 4. MT razgovarao je s ravnateljicom Božicom Šarić. Osim o izložbi, saznajemo nešto više i o crtanju, slikanju i modeliranju u virtualnom okruženju. Sve to pripremila je učenica Sara Strugar iz 4. MT koja je razgovarala s voditeljicom izložbe, nastavnicom Carmen Bačura Potočić. Više o izložbi saznajte u digitalnoj produkciji radova.

Prethodni članakŠudigovci obojali zidove za osmijeh djeteta u bolnici
Sljedeći članakOdržana natjecanja iz vizualnih umjetnosti i engleskoga jezika
Redakcija digitalnog školskog lista "Tabula nova"

Komentiraj

Molimo upišite svoj komentar!
Molimo upišite svoje ime.